linux devops engineer, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
7
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna maksymowicz-kowalczuk+48 +604058888
numer referencyjny
/538/07/2020/KM - 64825

opis stanowiska

Masz doświadczenie w obszarze infrastruktury IT?

Chcesz rozwijać się w obszarze IT w międzynarodowej firmie?

Nie czekaj, aplikuj i dołącz do grona specjalistów IT!

oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Darmowe lekcje języka angielskiego

zadania

Jako inżynier w zespole Linux będziesz dostarczał klientom stabilny i bezpieczny stack RHEL, na którym będą mogli budować swoje aplikacje. Dostarczysz im również niezbędne narzędzia automatyzujące częste operacje na ich serwerze. Możesz również zostać team leadem, gdzie dzięki Twojemu wsparciu będziesz rozwijał innych członków teamu korzystając z własnego doświadczenia.

  • Praca w środowisku Linux (preferowany RedHat)
  • Tworzeniu skryptów w przynajmniej dwóch wymienionych językach: Python, Bash, Groovy
  • Wykorzystywaniem Ansibla w codziennej pracy
  • Użycie narzędzi takich jak Git, CD / CI, Jenkins albo GitLab CI oraz Azure and Azure DevOps

oczekujemy

  • Doświadczenia w środowiskach wirtualizacyjnych i narzędziach do ich obsługi np., VMware, Virtual Box
  • Umiejętności pracy w metodologii SCRUM (sprint planning, review, retro)

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Doświadczenie w technologii konteneryzacji takiej jak Docker
  • Doświadczenie w zarządzaniu kontenerami z użyciem technologii Kubernetes albo OpenShift
  • Wiedza w zakresie “Infrastructure as a Code” z użyciem produktów jak Vagrant, Packer oraz Docker Compose
  • Wiedza z zakresu testowania z użyciem np. narzędzia Molecule
  • Duże doświadczenie w podejściu do pracy DevOps (continuous delivery, cross-functional team set-ups, development of cross-skilled squad members)