logistic management assistant [online recruitment], warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

agata karpińska+48 667800941
numer referencyjny
/122/05/2020/AK - 63651

opis stanowiska

Jeśli Excel nie ma przed Tobą tajemnic, interesujesz się logistyką i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w dużej międzynarodowej firmie to kierujemy tą ofertę właśnie do Ciebie!

oferujemy

  • pracę na pełny etat
  • umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • kartę sportową
  • opiekę medyczną

zadania

  • koordynowanie transportu pomiędzy magazynem, a firmą transportową,
  • raportowanie bieżących działań przełożonemu,
  • zarządzanie zwrotami, odmowami dostaw do magazynu,
  • aktualizacja statusów zamówienia w systemie,
  • praca na programie Excel.
  • codzienna komunikacja z przewoźnikami (w zakresie transportu morskiego, intermodalnego, drogowego, lotniczego)
  • analizowanie danych logistycznych i tworzenie raportów (uruchamianie raportów KPI, śledzenie wydajności, sprawdzanie raporty od dostawców itp.)
  • wsparcie przy zarządzaniu roszczeniami
  • obsługa procesu fakturowania
  • wspieranie innych członków zespołu przy swoich projektach

oczekujemy

  • umiejętności analitycznych oraz organizacyjnych,
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel  (np. tabele przestawne, vlookup)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - min. poziom B2
  • osoba w trakcie lub po studiach logistycznych mile widziana.