logistyk magazynier, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/362/11/2020/MT - 66721

opis stanowiska

Jeśli szukasz rozwoju w obszarze logistyki, a w szczególności zarządzania gospodarką magazynową, masz już pierwsze doświadczenie w postaci praktyk lub stażu na stanowisku magazyniera, zapoznaj się z naszą ofertą. Dla naszego zaufanego Klienta z Suchego Lasu pod Poznaniem poszukujemy dobrze zorganizowanego logistyka.

oferujemy

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • pracę w unikalnym otoczeniu, dołączenie do pełnego pasji, zgranego zespołu
  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki
  • możliwość realizowania własnych wizji oraz pomysłów
  • pakiet ubezpieczeń medycznych

zadania

  • przyjmowanie i wydawanie towaru, kompletacja i pakowanie zamówień
  • kontrola wysyłek i dostaw
  • rozmieszczanie i układanie towaru na magazynie
  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego
  • utrzymywanie ciągłości stanów magazynowych
  • doradztwo techniczne w zakresie aplikacji produktów (przeprowadzanie testów wytrzymałościowych produktów)
  • czynne uczestniczenie w realizacji zadań całego zespołu, współpraca z innymi działami firmy
  • przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji
  • dbałość o ład i porządek w magazynie i na terenie przyległym
  • zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane
  • uprawnień i czynnej umiejętności obsługi wózka widłowego
  • umiejętności analitycznych i pracy w zespole
  • zaangażowania, samodzielności i entuzjazmu
  • dbanie o szczegóły i odpowiedzialności za wykonywane działania.
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office).
  • podstawowej znajomości j. angielskiego