logistyk magazynowy ds.eksportu, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/37/01/2021/KS - 67371

opis stanowiska

Masz doświadczenie w logistyce? Jesteś osobą komunikatywną i otwartą? Dołącz do międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej i zdobywaj cenne doświadczenie. Aplikuj już dziś.

oferujemy

  • stałe zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Klienta
  • praca jednozmianowa
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premia
  • cykliczny wzrost wynagrodzenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • bogaty pakiet benefitowy, m.in.: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę, kartę uprawniającą do bezpłatnego korzystania z aktywnego wypoczynku, dopłaty do wypoczynku, chip na napoje i przekąski, paczki na święta, bonus za polecenie pracownika
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko

zadania

  • obsługa zamówień na wyznaczonych rynkach eksportowych
  • przygotowanie planów wysyłek towarów
  • przygotowywanie dokumentacji eksportowej
  • raportowanie wskaźników realizacji zamówień
  • współpraca z agencjami celnymi, spedytorami
  • obsługa operacji eksportowych w systemie SAP
  • zapewnienie odpowiedniej gospodarki magazynowej, ciągłości produkcji poprzez logistykę wewnętrzną,
  • dbałość o terminowość i jakość wysyłek
  • dbałość o ład i porządek w obszarach swojego działania

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy z zagadnieniami dotyczącymi eksportu
  • uprawnień i doświadczenia w operowaniu wózkiem widłowym (mile widziane)
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania w powierzone obowiązki, dynamizm w działaniu
  • zdolności logicznego i analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość praktyk logistycznych, procesów i procedur celnych
  • umiejętności biegłej obsługi pakietu MS Office, mile widziany SAP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym