magazynier 4 900 brutto na start, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/348/11/2019/SB - 61569

opis stanowiska

Bridgestone Poznań jest jedną z najnowocześniejszych fabryk koncernu na świecie. Zatrudnienia niemal 2000 pracowników i produkuje ponad 500 rodzajów zaawansowanych technologicznie opon dla najbardziej znanych marek aut osobowych oraz 4x4.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie –średnia miesięczna płaca na okresie próbnym to około 4 900 PLN brutto, po 3 miesiącach 5 400 PLN brutto,
  • świadczenia świąteczne i wakacyjne,
  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez firmę,
  • prywatna opiekę medyczną,
  • zniżki na usługi telekomunikacyjne dla Ciebie i całej Twojej rodziny,
  • możliwość skorzystania z pakietu sportowo-rekreacyjnego,
  • dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej,
  • bezpłatne dojazdy do pracy na terenie Poznania,
  • dofinansowanie transportu do pracy,
  • możliwość do przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego finansowanego przez pracodawcę.

zadania

  • ręczny załadunek opon z palet na samochód z wykorzystaniem wózka widłowego czołowego,
  • przyjęciu palet z oponami do magazynu – praca na wózku widłowym typu reach truck,
  • kompletacja opon zgodnie z zamówieniami naszych klientów – praca na wózku widłowym typu reach truck.

oczekujemy

  • gotowości do pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym,
  • dobrej współpracy w zespole,
  • umiejętności manualnych i analizy informacji,
  • prawo jazy kat. B,
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych – będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikuj.