magazynier bez uprawnień, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia matysiak+48 695951352
numer referencyjny
/172/11/2019/NM - 61420

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na magazynie? nie posiadasz uprawnień do obsługi wózków widłowych UTD? to nie problem! mamy ofertę dla ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony z możliwością szybkiego przejścia pod struktury klienta
  • pracę w systemie jedno bądź dwuzmianowym
  • wynagrodzenie podstawowe 2600-3200,00 zł brutto + premie
  • możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów m.in karta sportowa

zadania

  • prace magazynowe (pakowanie wysyłek)
  • sprawdzanie stanu przesyłki
  • kontrola ilościowa otrzymanych produktów
  • wprowadzanie dostaw do systemu komputerowego

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie jedno bądź dwuzmianowym
  • doświadczenie w pracy na magazynie m.in 6 miesięcy
  • chęci podnoszenia kwalifikacji
  • NIE WYMAGAMY UPRAWNIEŃ DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH