magazynier bez uprawnień, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
25.00 za godzinę

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/337/10/2020/IP - 66150

opis stanowiska

Poszukujesz pracy na okres dwóch miesięcy (10-11.2020)?

Poszukujesz pracy w systemie 1-zmianowym (godzina 7:00-15:00) od poniedziałku do piątku?

Poszukujesz pracy w obszarze magazynu, przy pracach inwentaryzacyjnych?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową na okres 2 miesięcy
  • praca w systemie 1-zmianowym (7:00-15:00)
  • wolne weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 25,00 PLN/h
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji

zadania

  • prace inwentaryzacyjne
  • sortowanie paczek
  • rozładunek i załadunek aut
  • przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów

oczekujemy

  • gotowość do pracy w godzinach 7:00-15:00
  • otwartość na pracę na okres 2 miesięcy (do końca Listopada 2020 r.)
  • mile widzialne doświadczenie w pracy w magazynie
  • dodatkowym atutem będzie znajomość pracy na komputerze ( możliwości dodatkowego rozwoju)