magazynier - operator wózka widłowego wysokiego składowania oww, ruda śląska

lokalizacja
ruda śląska, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna janowska+48 501331571
numer referencyjny
/114/12/2018/JJ - 55565

opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózki widłowego wysokiego składowania? Masz min. 6 miesięcy doświadczenia jako operator wysokiego składu? Fantastycznie! Nasza oferta jest idealna dla Ciebie!

Poszukujemy magazynierów z uprawnieniami UDT.

Wystarczy, że zaaplikujesz na to ogłoszenie, a my do Ciebie oddzwonimy. Nie czekaj, ilość miejsc ograniczona :)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość przejścia w struktury firmy,
  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej,
  • konto na Randstad Plus (wykupienie zniżek do kina, na kręgle, restauracji, na zakupy),
  • opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia.

zadania

  • proste prace magazynowe związane z codziennym funkcjonowaniem magazynu
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • obsługa ręcznego wózka paletowego
  • pakowanie/rozpakowywanie przesyłek

oczekujemy

  • uprawnień UDT na wózki widłowe wysokiego składowania
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego wysokiego składu min. 6 miesięcy
  • dyspozycyjności na 3 zmiany
  • zaangażowania w wykonywaną pracę