magazynier operator wózka widłowego, bolesławiec

lokalizacja
bolesławiec, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dorota piekutowska+48 663907877
numer referencyjny
/432/05/2019/DP - 58608

opis stanowiska

Praca fizyczna na jedną zmianę?

Tak, to jest możliwe!

oferujemy

  • pracę na 1 zmianę 6.00 - 14.00, 8:00-16:00
  • wynagrodzenie: podstawa od 2600,00 + premie uzależnione od Twojego zaangażowania i jakości pracy nawet do 1000 zł
  • pracę na terenie Bolesławca
  • stabilne zatrudnienie z perspektywą pracy na długi okres (to oferta dla osób szukających pracy "stałej"
  • umowę o pracę przez cały okres zatrudnienia, w okresie próbnym zatrudnienie przez agencję pracy (w czasie pracy przez agencję otrzymasz umowę o pracę tymczasową, zapłacimy ZUS, odprowadzimy podatki, otrzymasz płatny urlop itd.)
  • pełny etat

zadania

  • gospodarka magazynowa wyprodukowanym materiałem w obrębie magazynu wyrobów gotowych
  • inwentaryzacje wyrobów
  • ładowanie / rozładowywanie transportów za pomocą wózka widłowego
  • przygotowanie materiałów przed załadunkiem
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

  • uprawnień na wózek widłowy (UDT)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym
  • otwartości na pracę w firmie produkcyjnej związanej z branżą budowlaną (praca pod dachem w hali produkcyjnej i poza halą)
  • otwartości na zatrudnienie w firmie przez długi okres
  • uczciwej pracy, za którą my uczciwie zapłacimy
  • otwartości na podnoszenie swoich kwalifikacji