magazynier - operator wózka widłowego, czeladź

lokalizacja
czeladź, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

numer referencyjny
/142/11/2017/MK - 48147

opis stanowiska

UWAGA! Mamy 10 wolnych miejsc pracy!

Jeśli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i dogodnej lokalizacji, a dodatkowo

chcesz zdobywać nowe umiejętności i uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych - APLIKUJ! mamy pracę dla Ciebie!

Nasz klient wiodący producent opakowań dla gastronomii z siedzibą w Czeladzi, poszukuje nowych pracowników!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • realna możliwość rozwoju na wyspecjalizowanych wózkach widłowych
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premie!
  • możliwość przejścia pod firmę już po 4 miesiącach
  • pakiet RandstadPlus (dodatkowa opieka medyczna lub karta sportowa)

zadania

  • obsługa wózka widłowego wysokiego i niskiego składowania
  • kompletacja towaru
  • bieżąca obsługa magazynu
  • rozładunek i załadunek

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe - WYMAGANE!
  • badania SANEPID - możliwość wyrobienia w trakcie
  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych