magazynier operator wózka widłowego, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
22.00 - 27.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
15
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

dominika kasprzyk+48 691 360 138
numer referencyjny
/382/07/2020/JK - 65179

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia UDT 1WJO/2WJO i chciałbyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie?

Lubisz rozwijać swoje umiejętności oraz poznawać nowych ludzi?

Chcesz pracować w firmie w której do pracodawca dba o to abys dotarł do pracy na czas?

Aplikuj już dziś i dołącz do grona naszych pracowników :)

Miejsce pracy: Łódź

oferujemy

  • welcome bonus w postaci 500 zł* - po przepracowaniu miesiąca kalendarzowego
  • bonus lojalnościowy w wysokości 600 zł* - po przepracowaniu do końca lutego 2021
  • stawkę 22/23 zł brutto/h
  • pracę na 3 zmiany (6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-06:00)
  • miejsce pracy - Łódź
  • umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki odkładane)
  • premie do 650 zł brutto/mc
  • płatne nadgodziny - 50% więcej oraz dni wolne - 100% więcej
  • benefity pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, teatru, itp.)
  • darmowy dojazd do pracy z Łodzi( Teofilów, Radogoszcz, Centrum) i okolic (kierunki: Zduńska Wola, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Zgierz, Koluszki, Brzeziny, Łęczyca itp.)
  • możliwość przejścia bezpośrednio na firmę już po 3-ech miesiącach!
  • premie świąteczne, pizza meetingi
  • miłą atmosferę
  • opiekę konsultanta Randstad :)

zadania

  • załadunek oraz rozładunek
  • prace magazynowe
  • wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynach
  • podmontaże

oczekujemy

  • uprawnienia UDT 2WJO lub 1WJO - konieczność
  • dokładności i sumienności
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

*więcej informacji pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu