magazynier / operator wózka widłowego, skarbimierz-osiedle

lokalizacja
skarbimierz-osiedle, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra branicka+48 501310898
numer referencyjny
/270/03/2019/AB - 57304
klient
Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Gumy

opis stanowiska

Interesuje Cię zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Posiadasz uprawnienia UDT lub doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego? Rozwijaj się z nami pracując w globalnym koncernie przekąskowym w Skarbimierzu Osiedle.

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie przez Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki,
  • długofalową współpracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające,
  • pakiet socjalny,
  • bezpłatny dojazd pracowniczy m.in. z Brzegu, Nysy, Namysłowa, Lewina Brzeskiego, Niemodlina, Grodkowa, Oławy

zadania

  • obsługa dostaw i wysyłek magazynowych,
  • obsługa wózka typu EJE 120 (piesek) i ERE (rydwan), obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania magazynu,
  • kontrola jakościowa i ilościowa zamówień,
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i transportu wewnętrznego.

oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia UDT
  • udokumentowane doświadczenie w pracy w magazynie jako kierowca wózka widłowego (min. 6 miesięcy),
  • znajomość procesów magazynowych,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym/trzyzmianowym,
  • mile widziana znajomość systemu SAP.