magazynier- praca w nocy, łomianki

lokalizacja
łomianki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/464/04/2021/MB - 69672

opis stanowiska

Wstawanie rano do pracy Cię męczy - my damy Ci się wyspać :)

A może jesteś typową "sową", która lubi pracować popołudniami lub w nocy?

Jeśli tak, to świetnie, bo to właśnie Ciebie szukamy!

Aktualnie poszukujemy magazynierów, którzy podjęliby się pracy w godzinach popołudniowo-nocnych.

Praca w znanej firmie kurierskiej w Łomiankach jako sortowacz paczek.

oferujemy

  • umowę o prace tymczasową (płatne urlopy, ZUS)
  • pracę na 1 zmianę od 18:00 do 2:00 + możliwa maksymalnie jedna nadgodzina dziennie
  • wynagrodzenie podstawowe plus dodatek nocy równy 5zł do każdej godziny nocnej !
  • szkolenia stanowiskowe
  • benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa OK System)
  • terminowe wypłaty, zawsze do 10. każdego miesiąca
  • możliwość płatnych nadgodzin

zadania

  • sortowanie paczek zgodnie z rejonizacją
  • praca ze skanerem
  • magazynowanie przesyłek (waga do 30 kg)

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach popołudniowo - nocnych
  • braku przeciwskazań do pracy fizycznej - siła i kondycja