magazynier - produkcja opakowań, mszczonów

lokalizacja
mszczonów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

damian bożek+48 undefined
numer referencyjny
/646/10/2018/DB - 54783

opis stanowiska

Dla naszego klienta, producenta opakowań i tektury falistej, poszukujemy osób na stanowisko pracownik magazynu. Jeśli szukasz stabilnego źródła dochodu, to jest to oferta dla Ciebie.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 16,50 - 17,50 zł/brutto/h + premia do 20%
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • obsługa wózka widłowego (czołowego)
  • odbieranie palet z linii produkcyjnej
  • dostarczanie produktów do produkcji tektur
  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • dbałość o prawidłowe rozmieszczenie towarów na magazynie

oczekujemy

• gotowość do pracy 3 zmianowej

• chęć uczenia się, doświadczenie w pracy na magazynie, doświadczenie w pracy ze skanerem

(mile widziane), znajomość obsługi excel (mile widziane).

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, nie czekaj, aplikuj!