magazynier [rekrutacja prowadzona online], piła

lokalizacja
piła, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

iwona bis-sieja+48 512974066
numer referencyjny
/177/03/2020/AB - 63136

opis stanowiska

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Potrzebujesz rozwoju i stabilizacji zawodowej? Podejmij pracę w firmie będącej światowym liderem w branży oświetleniowej, stawiającej na innowację i nowoczesne technologie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki ZUS),
  • możliwość kontynuacji zatrudnienia stałego u Klienta,
  • pracę w systemie 2 lub 3 -zmianowym,
  • stawkę godzinową,
  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.,
  • przyjazną atmosferę pracy i opiekę konsultanta,
  • Prowadzimy rekrutacje telefoniczne.

zadania

  • obsługa wózka widłowego przy załadunku/rozładunku towaru,
  • kompletacja wysyłek,
  • praca ze skanerem.

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT,
  • doświadczenia w pracach magazynowych mile widziane,
  • dyspozycyjności do pracy w godzinach 6-14 14-22,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki.