magazynier z udt, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

numer referencyjny
/172/08/2020/MC - 65402

opis stanowiska

Szukasz bardzo dobrze płatnej pracy? Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy? Zgłoś się do nas i zacznij pracę w firmie produkcyjnej w Biskupicach Podgórnych.

oferujemy

· atrakcyjne wynagrodzenie

· bezpłatny dojazd pracowniczy z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie

· umowę o pracę tymczasową

zadania

· dostarczanie materiału w wyznaczone obszary

· obsługa wózka elektrycznego transportowego i podnośnikowego

oczekujemy

· wymagane uprawnienia na wózek widłowy z UDT

· dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy/4 dni wolne)

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA MAGAZYN” z Twoim imieniem pod numer telefonu 501 332 452, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.