magazynier z udt, komorniki

lokalizacja
komorniki, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra wroniszewska+48 48663541742
numer referencyjny
/213/04/2021/AW - 69431

opis stanowiska

Szukasz stałej pracy, z długofalową współpracą?

Poszukujemy dla firmy o stabilnej sytuacji magazynierów z

uprawnieniami UDT!

oferujemy

  • Pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży maszyn budowlanych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (odprowadzane składki, płatny urlop)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Długofalową współpracę
  • Atrakcyjną stawkę 24 zł brutto/h dla pracowników z UDT

zadania

  • Przyjmowanie i obsługa zamówień na części zamienne
  • Współpraca z operatorami logistycznymi i oddziałami firmy (zamawianie transportów, wyjaśnianie nieścisłości)
  • Rozmieszczanie i zabezpieczanie materiałów w magazynie zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami
  • Weryfikacja dostępności części w różnych systemach
  • Administracja bazy zamówień

oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Uprawnień na wózek widłowy
  • Znajomości zasad gospodarki magazynowej
  • Znajomości programów magazynowych
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym szczególnie programu Excel
  • Staranności, sumienności i dokładności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem