magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy, słupsk

lokalizacja
słupsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aneta nicpoń+48 785540474
numer referencyjny
/142/04/2021/KZ - 69362

opis stanowiska

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku magazyniera z uprawnieniami na wózek widłowy.

oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio u klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nagrodę uznaniową oraz nagrodę frekwencyjną.

zadania

  • obsługa wózka widłowego,
  • odbieranie palet z produktami i układanie ich w wyznaczonych miejscach na magazynie wysokiego składowania.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej w ruchu ciągłym,
  • doświadczenia w pracach magazynowych - min. 6 miesięcy,
  • uprawienia na wózek widłowy.

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "Praca magazynier Słupsk" pod numer telefonu  501 331 944 oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.