magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe, żagań

lokalizacja
żagań, lubuskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia maszkiewicz+48 665303009
numer referencyjny
/241/06/2019/NM - 58987

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do firmy, która dba o środowisko, chroni klimat i produkuje ekologicznie ?

Poszukujemy: Operatorów wózków widłowych do firmy, która specjalizuje się w produkcji toreb papierowych.

oferujemy

  • Umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny, następnie bezpośrednia umowa z firmą)
  • wynagrodzenie - 18 pln/h - po okresie próbnym premia uznaniowa
  • Praca na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku
  • Możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności
  • Styczność z nowoczesną technologią
  •  Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe

zadania

  • przygotowanie i kontrola zleceń wydania z magazynu
  • przygotowanie, kontrola i realizacja wysyłki gotowych produktów
  • prowadzenie magazynów włącznie z bieżącą kontrolą ich stanu
  • transport surowców, gotowych produktów i odpadów na terenie zakładu
  • utrzymywanie porządku na magazynie
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
  • współpraca z działami zakupów, produkcji i zbytu

oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość obsługi elektronicznego systemu zarządzania towarem SAP, SALT
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego, ewentualnie języka angielskiego
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym)
  • zaangażowanie
  • sumienność

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij sms o treści: OWW Żagań pod numer: 665 303 009, oddzwonimy i opowiemy o szczegółach pracy.