magazynier, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2

kategoria
Hotelarstwo, Turystyka

kontakt w randstad

beata fizek+48 334859405
numer referencyjny
/209/03/2018/BF - 50259

opis stanowiska

Praca w poniedziałki od 6:00 do 11:00 w znanej i lubianej sklepo-kawiarni w Galerii Sfera.

Mamy coś specjalnego dla Ciebie!

Niewielki, przyjazny zespół osób, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

oferujemy

  • stawkę 14 zł brutto/godzinę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na dłuższy okres
  • czas pracy w każdy poniedziałek od 6:00 do 20:00
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy/herbaty
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
  • pracę w firmie, która otrzymała aż trzy razy prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014, 2015, 2016
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą

zadania

  • przyjmowanie dostaw
  • planowanie magazynu

oczekujemy

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dyspozycyjność w poniedziałki
  • uśmiech, optymizm, otwartość i łatwość nawiązywania relacji
  • mile widziany status studenta