magazynier, bolesławiec

lokalizacja
bolesławiec, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

anastasiia oklei+48 605305909
numer referencyjny
/189/11/2019/AO - 61435

opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózki widłowe? a nie masz doświadczenia w pracy na stanowisku magazynier? Aplikuj, z nami zdobędziesz doświadczenie.

oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie dwuzmianowym, bezpośrednio w firmie
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych
  • Bezpłatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do Benefit Multisport, ubezpieczenie grupowe

zadania

  • załadunek i rozładunek samochodów
  • kontrola dostaw
  • kompletacja zamówień
  • właściwe rozmieszczenie magazynowanych towarów
  • obsługa wózka widłowego
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji
  • dbałość o dobre imię i wizerunek firmy

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadanie uprawnień do pracy na wózkach widłowych UDT,
  • znajomość gospodarki magazynowej/procedur i dokumentacji magazynowej
  • znajomość obsługi komputera
  • dokładność i skrupulatność
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • umiejętność organizowania pracy własnej