magazynier, brzeg

lokalizacja
brzeg, opolskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,300 - 3,500 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kamila korga+48 722100901
numer referencyjny
/554/03/2019/KK - 57553

opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą, która nie lubi siedzieć w miejscu, lubi urozmaiconą pracę, chce mieć wolne weekendy i noce to jest to oferta dla Ciebie. Zapoznaj się z szczegółami i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie
  • wynagrodzenie w formie podstawy + premii
  • wolne weekendy, noce i święta (II zmianowy system czasu pracy)
  • pracę w firmie, która stale się rozwija i robi to w przyjaznej atmosferze

zadania

  • prace magazynowe przy użyciu wózka widłowego
  • sporadycznie pracę jako pomocnik operatora maszyn

oczekujemy

  • uprawienia do operowania wózkami widłowymi (wysoki skład)
  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia