magazynier, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agata figiel+48 693470498
numer referencyjny
/158/11/2018/AF - 55017

opis stanowiska

Szukasz pracy z wolnymi weekendami? Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie? Chciałbyś pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy? Ta oferta jest specjalnie dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, ubezpieczenie)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pracę w atrakcyjnym systemie jednozmianowym: 8.00-16.00
  • wolne weekendy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • lokalizacja: Osowa Góra
  • atrakcyjne benefity, które przygotowaliśmy dla naszych pracowników: zniżki, karta sportowa
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia medycznego

zadania

  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • załadunek i rozładunek
  • dbanie o stanowisko pracy

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • minimum 0,5 roku doświadczenia w pracy na magazynie
  • rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków

Oferta Cię zainteresowała? Aplikuj poniżej już teraz! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści MAGAZYNIER pod numer: 603 304 002.