magazynier, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

błażej kostrzewa+48 undefined
numer referencyjny
/335/11/2018/BK - 55171

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózków widłowych? Jesteś osobą odpowiedzialną i szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać się? Jeśli tak- jesteś naszym idealnym Kandydatem!

oferujemy

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia)

·        pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku

·        stawki od 2600 brutto miesięcznie

·        różne lokalizacje

·        systemy premiowe

·        pracę w magazynach załadunkowo- rozładunkowych

·        atrakcyjny system benefitów dla naszych Pracowników- po pracy ciesz się zniżkami w kinie, spędzaj czas na siłowni i wiele, wiele innych!

zadania

·        rozładunek i załadunek towarów

·        kontrola stanów magazynowych

·        obsługa wózków widłowych z wymianą butli gazowej

·        kontrola wewnętrznej dokumentacji

oczekujemy

·        uprawnień do prowadzenia wózków widłowych (preferowane UDT)

·        rzetelnego i dokładnego wykonywania powierzonych zadań

·        gotowości do pracy w systemie 3- zmianowym

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj internetowo, lub wyślij SMS o treści FORDON pod numer: 603-304-002