magazynier, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

błażej kostrzewa+48 undefined
numer referencyjny
/346/11/2018/BK - 55179

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózków widłowych? Jesteś osobą odpowiedzialną i szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać się? Jeśli tak- jesteś naszym idealnym Kandydatem!

oferujemy

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia)

·        pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku

·        stawki od 2600 brutto miesięcznie

·        różne lokalizacje

·        systemy premiowe

·        pracę w magazynach załadunkowo- rozładunkowych

·        atrakcyjny system benefitów dla naszych Pracowników- po pracy ciesz się zniżkami w kinie, spędzaj czas na siłowni i wiele, wiele innych!

zadania

·        rozładunek i załadunek towaru

·        kontrola wewnętrznej dokumentacji magazynowej

·        obsługa wózka widłowego z wymianą butli gazowej

·        kontrola stanów magazynowych

·        dbanie o porządek na magazynie

oczekujemy

·        uprawnień do obsługi wózków jezdniowych wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego lub prawa jazdy i gotowości do wyrobienia uprawnień UDT

·        dyspozycyjności do pracy w systemach 2 zmianowych (6.00-14.00, 14.00-22.00)

·        doświadczenia w pracy na magazynie

·        motywacji do podjęcia pracy na pełen etat

Jeżeli oferta Cię zainteresowała-zapraszamy do aplikowania internetowo!