magazynier, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,000 - 3,400 PLN

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta grzebieniak+48 501330895
numer referencyjny
/219/01/2021/MG - 67536

opis stanowiska

Chciałbyś pracować tylko na 1 lub 2 zmiany i mieć wolne weekendy? Szukasz miejsca pracy, w którym można związać się na dłużej? Koniecznie zaaplikuj na naszą ofertę!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia)
  • możliwość długofalowej współpracy, z późniejszym zatrudnieniem bezpośrednio w zakładzie
  • wynagrodzenie 3400zł brutto po okresie próbnym
  • pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00)
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!!!
  • dla chętnych osób - nadgodziny: w tygodniu płatne 50%, a w soboty 100%
  • lokalizacja: Park Przemysłowy (dojazd od Glinek)

zadania

  • kompletowanie zamówień
  • obsługa wózka widłowego z wymianą butli gazowej
  • załadunek i rozładunek towaru
  • kontrola wewnętrznej dokumentacji magazynowej
  • kontrola stanów magazynowych

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy w magazynie, mile widziane doświadczenie na wysokim składzie
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT - warunek konieczny!
  • sumienności i odpowiedzialności