magazynier, chorzów

lokalizacja
chorzów, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

kinga rutkowska+48 722 301 002
numer referencyjny
/106/08/2019/KR - 59941

opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz? - Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Poszukujemy osób chętnych do pracy w magazynie w świetnie zlokalizowanym parku logistycznym w Chorzowie!

oferujemy

  • pracę OD ZARAZ - dzisiaj przychodzisz do naszego biura, jutro idziesz do pracy!
  • wypłaty zawsze na czas,
  • wysokie wynagrodzenia ( atrakcyjna stawka godzinowa, soboty płatne podwójnie, premie do 200 zł netto, dla chętnych ekstra dodatki za pracę w święta),
  • umowę zlecenie,
  • pracę u jednego z największych dystrybutorów części samochodowych w Polsce.

zadania

  • proste prace magazynowe,
  • układanie towaru na półki, kompletowanie zamówień,
  • sortowanie paczek.

oczekujemy

  • Twojej chęci do pracy!

Pracę w naszej agencji mogą podjąć tylko osoby pełnoletnie.

Jeśli masz pytania dotyczące oferty - zadzwoń Kinga Rutkowska 722 301 002, lub przyjdź do naszego biura w Katowicach.