magazynier, chwaszczyno

lokalizacja
chwaszczyno, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

anna czerwińska+48 785620039
numer referencyjny
/470/07/2020/AC - 64756

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie? Chcesz rozwijać się zawodowo w tym kierunku? Świetnie się składa, obecnie dla naszego Klienta zajmującego się produkcją towarów z branży wodno-kanalizacyjnej, sanitarnej i grzewczej poszukujemy osób na stanowisko: Magazyniera z uprawnieniami na wózka widłowe UDT.

Lokalizacja: Chwaszczyno

oferujemy

  • zatrudnienie początkowe przez Agencję pracy Randstad na umowę o pracę tymczasową, następnie możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta,
  • pracę od poniedziałku do piątku na II zmiany- 6:30-14:30, 09:00-17:00,
  • stawkę godzinową + możliwość uzyskania comiesięcznej premii uznaniowej + płatne nadgodziny,
  • możliwość skorzystania z benefitów oferowanych przez Randstad ( Karta sportowa OKSystem, opieka medyczna Medicover).

zadania

  • operowanie wózkiem widłowym,
  • bieżące prace magazynowe, zlecane przez przełożonego.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej,
  • uprawnień na wózki widłowe UDT,
  • chęci i zmotywowania do pracy,
  • gotowości do pracy zmianowej.

Zadzwoń- 785 620 039 lub od razu zaaplikuj!