magazynier, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

agnieszka mirek+48 605197346
numer referencyjny
/228/02/2018/AM - 49773

opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym i nie jest Ci obca praca na magazynie?

A może chcesz spróbować swoich sił w całkiem nowej branży? Firma o ustabilizowanej pozycji na rynku da Ci możliwość nabycia doświadczenia!

Dla naszego Klienta, firmy produkującej lusterka samochodowe w Dąbrowie Górniczej Strzemieszycach poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

oferujemy

  • stabilną pracę w systemie 3 zmianowym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bon żywnościowy o wartości 190zł,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta,
  • dodatkowe bonusy, dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej, zniżki na zakupy on-line, bilety do kina, itp.
  • dojazd do pracy z wyznaczonych kierunków ( Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie),
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

zadania

  • obsługa wózków dostępnych na magazynie,
  • rozładunek i załadunek komponentów, wyrobów oraz opakowań zwrotnych,
  • transport towaru wewnątrz magazynu,
  • dostarczanie materiałów w wyznaczone obszary produkcyjne.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej,
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

APLIKUJ DO NAS JUŻ DZIŚ! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI ‘’PRACA” NA NUMER:

605197346 /

A MY ODDZWONIMY! :)

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.