magazynier, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

magdalena tutak+48 504143981
numer referencyjny
/70/03/2019/MT - 57118

opis stanowiska

Szukasz pracy i chciałbyś pracować tylko 15 dni w miesiącu?

Dołącz do Randstad i poznaj PLUSY pracy z nami!

Gwarantujemy umowę o pracę, pełny etat, pakiet benefitów i premie nawet do 1500 zł brutto.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przelew zawsze do 10- go dnia każdego miesiąca
  • 12 h czas pracy (dwie zmiany)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i bezpośredniego zatrudnienia w strukturach Klienta już po 6 miesiącach (docelowo praca na stałe)
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa OK System, dobrowolne ubezpieczenie grupowe, owocowe poniedziałki, paczki świąteczne)

zadania

  • obsługa wózka widłowego (wózki czołowe)
  • prace magazynowe (obsługa skanera, dbałość o miejsce pracy)
  • odbiór wyrobów gotowych z produkcji i składowanie ich w magazynie
  • załadunek i rozładunek tirów

oczekujemy

  • motywacji do pracy na stałe w 12 h systemie czasu pracy
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych niskiego składowania
  • doświadczenia w obsłudze wózków min. 3 miesiące
  • dokładności i odpowiedzialności