magazynier, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

magdalena tutak+48 504143981
numer referencyjny
/95/10/2020/MT - 65947

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz uprawnienia UDT? Zależy Ci na stałym zatrudnieniu i stabilnym wynagrodzeniu? Nie zwlekaj aplikuj już dziś!

oferujemy

  • stabilne wynagrodzenie plus premię miesięczną
  • umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym lub czterobrygadowym- w zależności od Twojego doświadczenia
  • dodatek brygadowy
  • szybką możliwość przejścia w wewnętrzne struktury firmy
  • pakiet benefitów Randstad: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe

zadania

  • magazynowanie produktów
  • zaopatrywanie linii produkcyjnej w półprodukty
  • dbanie o prawidłowy przepływ produktów i surowców
  • obsługa skanera i wewnętrznego systemu
  • obsługa wózka niskiego i wysokiego składowania

oczekujemy

  • uprawnień UDT
  • min. 6 miesięcznego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęci do nawiązania długofalowej współpracy
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym lub jednozmianowym (stanowisko w zależności od twojego doświadczenia)
  • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia