magazynier, elżbietów

lokalizacja
elżbietów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
18.00 - 22.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/601/07/2019/IP - 59763

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której zdobędziesz doświadczenie zawodowe jako pracownik magazynowy?

Poszukujesz pracy w firmie, w której atmosfera jest przyjazna, a współpracownicy koleżeńscy?

Proponujemy Ci pracę w firmie, w której szanuje się współpracowników, nowi pracownicy przechodzą program wdrożeniowy (szkolenia), panuje miła i przyjazna atmosfera.

Dodatkowo gwarantujemy bezpłatny dojazd do pracy z Płońska, Sochaczewa i Żyrardowa.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • bezpłatny transport do pracy - Płońsk, Sochaczew, Żyrardów
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 18 PLN brutto/h
  • premia wydajnościowa - do 3,5 PLN/h
  • premia absencyjna - do 300 PLN brutto/mc
  • pracę na cały etat
  • pracę w systemie zmianowym - 3 zmiany
  • możliwość zakupu firmowych produktów na preferencyjnych warunkach
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad.

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • kompletacja zamówień
  • praca ze skanerem
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy
  • dodatkowym plusem będą uprawnienia UDT
  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • zaangażowanie i duża motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej - praca na 3 zmiany