magazynier, gdynia

lokalizacja
gdynia, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna czerwińska+48 785620039
numer referencyjny
/295/08/2020/AC - 65115

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie , która inwestuje w ludzi i nowoczesne technologie , oferuje bogaty pakiet socjalny , a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników magazynu!

Lokalizacja: Gdynia Chylonia

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad, następnie możliwość zatrudnienia bezpośredniego w firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie stałe+premie za produktywność (od 300 zł brutto/msc nawet do 1000 zł brutto/msc) +możliwość wypracowywania nadgodzin,
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia, doszkolenie posiadanych umiejętności,
  • branie udziału w wewnętrznych szkoleniach,
  • nielimitowany dostęp do pysznej kawy i herbaty,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w różnych obszarach magazynu,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

zadania

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów,
  • przygotowywanie i pakowanie gotowych elementów do wysyłki,
  • operowanie wózkiem widłowym w przypadku posiadania uprawnień,
  • sprawdzanie stanów magazynowych,
  • współpraca z innymi działami firmy.

oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe z UDT,
  • doświadczenia w pracy na magazynie lub na produkcji,
  • gotowości do pracy w systemie III-zmianowym,
  • sumienność, rzetelność, gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu,
  • umiejętności pracy w grupie.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu: 785 620 039 lub od razu do aplikacji!