magazynier, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

joanna makselon+48 512102648
numer referencyjny
/296/11/2019/JM - 61524

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i dba o swoich pracowników, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok! :)

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice

oferujemy

  • praca w systemie 3-zmianowym
  • wolne weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • krótki czas rozpoczęcia pracy - prowadzimy szybki proces rekrutacji
  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
  • dogodny dojazd do firmy transportem publicznym
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
  • obiady za 4,40 zł
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach

zadania

  • obsługa zamówień produkcyjnych,
  • przyjęcie dostarczonego materiału do magazynu,
  • ważenie, kontrola stanu półproduktów, etykietowanie, zwożenie i wywożenie materiału na magazyn,
  • wykonywanie zaleceń Administratora zmiany,
  • obsługa komputera,
  • dbanie o porządek,
  • uczestnictwo w inwentaryzacjach.

oczekujemy

  • aktualne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (UDT) - mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • chęci do pracy i pozytywnego nastawienia