magazynier, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

wioleta dziedzic+48 +48667800953
numer referencyjny
/557/09/2020/WD - 65820

opis stanowiska

Magazynier -> 8h pracy-> 3 zmiany

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i dba o swoich pracowników, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
  • dogodny dojazd transportem publicznym
  • wolne weekendy
  • możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego

zadania

  • obsługa zamówień produkcyjnych
  • przyjęcie dostarczonego materiału do magazynu
  • ważenie oraz kontrola stanu półproduktów
  • etykietowanie, zwożenie i wywożenie materiału na magazyn
  • wykonywanie zaleceń Administratora zmiany
  • obsługa komputera
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • uczestnictwo w inwentaryzacjach

oczekujemy

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym mile widziane UDT
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (np. operator wózka widłowego)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym