magazynier, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

angelika kamińska+48 697502606
numer referencyjny
/160/10/2020/NM - 65997

opis stanowiska

Jesteś magazynierem i masz dość pracy na 3 zmiany?

Mamy ofertę pracy bez nocek na magazynie w Kleszczowie.

Pracuj na stałe w firmie zajmującej się produkcją etykietek i zadbaj o jej magazyn.

oferujemy

  • stałe zatrudnienie bezpośrednio w firmie
  • umowę o pracę na czas określony
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie miesięczne
  • szeroki pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, ubezpieczenia grupowe, program emerytalny)
  • pracę w systemie dwóch zmian od poniedziałku do piątku (6:00-14:00 i 12:00-20:00)
  • szybki proces rekrutacji

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • zbieranie zamówień (załadunek, rozładunek towarów)
  • przeprowadzanie inwentaryzacji magazynowych
  • wprowadzanie danych do systemu magazynowego
  • inne zadania związane z magazynowaniem produktów

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • znajomości obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętności obsługi wózka widłowego
  • uprawnień UDT na wózki widłowe
  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany od poniedziałku do piątku
  • chęci oraz zaangażowania do podjęcia pracy