magazynier, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia matysiak+48 695951352
numer referencyjny
/109/02/2021/NM - 67990

opis stanowiska

Masz już doświadczenie w pracy na magazynie bądź na stanowisku operatora wózka widłowego i chciałbyś je kontynuować? szukasz pracy od poniedziałku do piątku? chciałbyś podjąć dłuższą współpracę w międzynarodowej firmie? Nie czekaj- wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową w pełni oskładkowaną
  • wynagrodzenie podstawowe (3500-5000 brutto) uzależnione od doświadczenia
  • premie miesięczne 300 zł brutto
  • premię wydajnościową 840 brutto
  • benefity m.in. opiekę medyczną (Medicover), OK System
  • szkolenia doskonalące
  • pracę od zaraz w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • transport wewnętrzny w obszarze produkcji

oczekujemy

  • uprawnień na wózki widłowe z UDT
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na suwnice z poziomu "0"