magazynier, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiadomska-lach+48 697894189
numer referencyjny
/365/10/2018/MN - 54536

opis stanowiska

Zastanawiasz się jak wygląda praca w jednej z najbardziej liczących się na międzynarodowym rynku piekarni? Chcesz poznać proces produkcji pieczywa, które na co dzień kupujesz? Dołącz do naszego zespołu i sam się przekonaj.

Mamy ofertę dla Ciebie w Grodzisku Mazowieckim!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • płatne urlopy i ubezpieczenie zdrowotne
  • atrakcyjne wynagrodzenie 18zł brutto/h + 550 zł premii
  • bogaty pakiet benefitów ( m.in karta sportowa, karta medyczna, tańsze bilety do kina )
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u naszego Klienta
  • darmowe pieczywo oraz ciepłe i zimne napoje

zadania

  • odbieranie gotowego produktu w kartonach z produkcji
  • układanie kartonów na paletach
  • przyjęcie towaru na stan magazynowy za pomocą skanera
  • transport gotowej palety do magazynu
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym (również weekendy)
  • książeczki Sanepid