magazynier, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiadomska-lach+48 697894189
numer referencyjny
/286/10/2019/MN - 61054

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy na magazynie? Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych 8,10 zł brutto/h
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Naszego klienta
  • płatne urlopy i ubezpieczenia zdrowotne
  • bogaty pakiet benefitów

zadania

  • kompletacje zamówień materiałów (kartony,folia,przyprawy)
  • załadunek oraz rozładunek dostaw surowców oraz palet
  • zapewnienie ciągłości pracy linii poprzez dostarczanie kartonów
  • codzienna kontrola sprzętu magazynowego – wózków widłowych

oczekujemy

  • uprawnień do prowadzenia wózka widłowego, mile widziany UDT
  • miejętności pracy w zespole
  • książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowości do pojęcia pracy w systemie 4-brygadowym