magazynier, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta niewiadomska-lach+48 697894189
numer referencyjny
/287/10/2019/MN - 61055

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Chcesz, aby Twój pracodawca był światową marką? Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w kierowaniu wózkami wysokiego składowania? Randstad ma dla Ciebie właśnie taką ofertę!

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 3700 brutto + premia
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych 8,10 zł brutto/h
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Naszego klienta
  • płatne urlopy i ubezpieczenia zdrowotne
  • bogaty pakiet benefitów

zadania

  • kompletacja zamówień przy pomocy skanera
  • rozładunek i załadunek samochodów - wyrobów gotowych oraz palet
  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej poprzez odbiór palet
  • prowadzenie codziennych raportów pracy
  • codzienna kontrola sprzętu magazynowego

oczekujemy

  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi - mile widziane UDT
  • mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania (retraki)
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia