magazynier, jeleśnia

lokalizacja
jeleśnia, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/229/02/2019/KF - 56679

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się firmie będącej liderem w swojej branży? Lubisz pracę na magazynie i masz uprawnienia do obsługi wózka widłowego? A do tego chcesz pracować w swojej najbliższej okolicy? Czekamy na Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio o u naszego Klienta (pierwsza umowa na 3 m-ce, kolejna - do 12 m-cy)
  • bezpieczne środowisko pracy i nowoczesne zaplecze techniczne
  • wynagrodzenie zasadnicze godzinowe, premię miesięczną i roczną
  • atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, świadczenia z ZFŚS)

zadania

  • przyjmowanie, składowanie i wydawanie wyrobów gotowych/materiałów  w sposób zgodny z przyjętymi zasadami
  • prowadzenie dokumentacji i zapisów magazynowych
  • dokonywanie rozładunków i załadunku zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • obsługa wózka widłowego zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmie

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • uprawnień do kierowania wózkiem widłowym (certyfikat UDT będzie dodatkowym atutem)
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowości do jej wyrobienia
  • sumienności, odpowiedzialności i zaangażowania
  • dyspozycyjności do pracy w systemie IV-brygadowym (III zmiany, 8h dziennie)