magazynier, kamieniec wrocławski

lokalizacja
kamieniec wrocławski, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela jakubiak+48 697240229
numer referencyjny
/247/10/2020/IJ - 66074

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w systemie I zmianowym?

Pracuj na magazynie!

Lokalizacja: Kamieniec Wrocławskich

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość długofalowej współpracy;
  • praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.45 – 16.00 oraz w piątki w godzinach 7.45 - 14.45;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

zadania

  • rozładunek i załadunek towarów zgodnie z dokumentacją;
  • kontrola pod względem ilościowym i jakościowym przyjęć i wydań – zgodnie z dokumentacją;
  • kompletacja, pakowanie towaru i przygotowywanie wysyłek kurierskich
  • prowadzenie gospodarki opakowaniami zwrotnymi, przygotowanie do zwrotu opakowań obcych
  • zgłaszanie niezgodności stanu towarów do działu handlowego.
  • przygotowanie paczek, palet dla firm spedycyjnych według dokumentacji magazynowej;
  • sporządzanie listów przewozowych w systemach firm spedycyjnych i/lub systemie sprzedaży Optima.

oczekujemy

  • mile widziane znajomość programu Optima;
  • doświadczenia na stanowiskach magazyniera;
  • nastawienie na długofalową współpracą.