magazynier, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

monika szpyrka - 695-951+48 820
numer referencyjny
/32/12/2017/MS - 49491

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia?! Chcesz rozpocząć pracę na stanowisku magazyniera, a może posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Zaaplikuj już teraz!

Dołącz do grona pracowników firmy z branży automatyki kolejowej i rozpocznij pracę na stanowisku: magazynier!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie- 3000 zł brutto
  • szybką rekrutację dla zdecydowanych osób
  • pracę w międzynarodowej Firmie, możliwość rozwoju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, ubezpieczenie zdrowotne, opłacone składki ZUS)
  • pracę w systemie I zmianowym
  • ciekawy pakiet benefitów Randstad Plus
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • zapewniamy opiekę naszego konsultant

zadania

  • prace porządkowe na magazynie
  • kompletacja zamówień
  • obsługa komputera
  • wprowadzanie danych do systemów
  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek/rozładunek towaru

oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego
  • sumienności i zaangażowania
  • wysokiej motywacji do pracy

Zaaplikuj już teraz! Wyślij CV lub zadzwoń!

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47