magazynier, kęty

lokalizacja
kęty, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

monika kasolik+48 605302604
numer referencyjny
/199/02/2020/MK - 62670

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy w sprawdzonej firmie? Mieszkasz w okolicach Kęt i nie boisz się pracy w systemie 12 godzinnym? Zostań z nami magazynierem w jednej z największych firm, która znajduje się w czołówce producentów wód i napojów!

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie - największego dystrybutora napojów i wód mineralnych na południu Polski
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + premia obecnościowa
  • pracę w systemie 12 godzinnym (od 6:00 do 18:00 i od 18:00 do 6:00)

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek produktów
  • odbiór gotowych towarów z działu produkcji

oczekujemy

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12 godzinnym (od 6:00 do 18:00 i od 18:00 do 6:00)
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do jej wyrobienia
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania