magazynier, kokotów

lokalizacja
kokotów, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,280 - 3,705 PLN / M-C

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605219620
numer referencyjny
/403/03/2020/KCH - 63307

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia w miłej atmosferze? Aplikuj już dziś!

Obecnie poszukujemy osób do pracy dla naszego Klienta, firmy dostarczającej nieruchomości komercyjne i specjalizującej się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni logistycznych pod wynajem. Nasz Klient realizuje zarówno centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców, jak też obiekty typu BTS

oferujemy

  • praca w systemie zmianowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (min 3280-3705 zł brutto\miesiąc + comiesięczne premie uznaniowe)
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia

zadania

  • rozładunek i załadunek towarów przy pomocy wózka widłowego na magazynie logistycznym
  • transport towarów wewnątrz magazynu do miejsca składowania
  • obsługa skanera magazynowego
  • poprawne kompletowanie wysyłki zgodnie ze zleceniem
  • weryfikacja dostaw oraz wysyłek

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowe, średnie
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok (w szczególności wysoki skład)
  • umiejętność obsługi skanera magazynowego
  • dyspozycyjności i gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)