magazynier, komorniki

lokalizacja
komorniki, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna hul+48 605131868
numer referencyjny
/339/05/2019/KH - 58511

opis stanowiska

Firma logistyczna prezentująca usługi w zakresie dostaw szuka właśnie Ciebie!

Umowa o pracę, dodatki w postaci kart do automatów, premie uznaniowe!

Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty, a przy tym dobra atmosfera w pracy

to trafiłeś idealnie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, l4)
  • możliwości rozwoju osobistego oraz awanse firmowe
  • karty do automatu (na przekąski oraz napoje)
  • wynagrodzenie w wysokości ok. 3800 - 4000 zł brutto/msc.
  • wolne weekendy
  • możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatne)
  • pracę w systemie II zmianowym (bez nocek)

zadania

  • lekkie prace magazynowe
  • pomoc przy załadunku i rozładunku dostaw

oczekujemy

  • dobrego nastawienia, bo atmosfera jest dla nas najważniejsza
  • uprawnień na wózki widłowe
  • chęci do rozwoju zawodowego, bo gdy Ty się rozwijasz, rozwijamy się i my!