magazynier, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
3,800 - 4,000 PLN / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605219620
numer referencyjny
/618/07/2019/KCjustyna - 59769

opis stanowiska

Już dziś mamy dla ciebie wymarzoną pracę - spokojna ciekawa w miłej atmosferze! Szukamy magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe dla naszego klienta firmy i producenta wysokogatunkowej odzieży roboczej. Świetna lokalizacja miejsca pracy dla osób z okolic dzielnic: Bieżanów, Prokocim, Płaszów, Podgórze.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (minimum 3500-3800 PLN brutto/miesiąc - wynagrodzenie zależne od doświadczenia)
  • bogaty pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)
  • prace od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (dodatkowo średnio jeden lub dwa weekendy pracujące, które są płatne 100%)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta po okresie próbnym

zadania

  • obsługa skanera\czytnika kodów kreskowych
  • prace magazynowe
  • rozładunek i załadunek towarów na magazynie
  • obsługa wózków widłowych

oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenia w pracy magazynowej
  • mile widziana znajomość obsługi komputera (w tym programów magazynowych)
  • uczciwości i rzetelności w powierzonych obowiązkach
  • chęć do pracy, uczenia się i rozwoju