magazynier, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

paulina dąbrowska+48 723 727 492
numer referencyjny
/151/10/2019/PD - 60940

opis stanowiska

Szukasz dodatkowego zajęcia? Potrzebujesz uzupełnić swój domowy budżet? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe: poznać mechanizmy działania magazynu i nauczyć się stosować metody logistyki w praktyce?

Dołącz do grona pracowników jednej z najbardziej lubianych sieci sprzedaży!

Dla naszego klienta poszukujemy osoby, chętnej do pracy w kameralnym sklepie w Galerii Krakowskiej. Niewielkie, przyjazne zespoły młodych ludzi, czas pracy dostosowany do Twoich możliwości i rozbudowany system motywacyjny sprawią, że praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

Teraz masz szansę zdobyć doświadczenie w nowoczesnym magazynie produktów użytkowych i kawy.

oferujemy

• praca w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą

• praca na podstawie umowy zlecenie

• benefity oraz zniżki do kin, sklepów

• opakowania kaw, herbat co miesiąc w prezencie

• praca w firmie, która dzięki zapewnianiu bardzo dobrych warunków dla swoich pracowników,  otrzymała prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014

• bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą

zadania

• przyjmowanie dostaw

• zmiana ekspozycji

• sprawdzanie ilościowe asortymentu

• wsparcie zespołu w bieżących pracach w sklepie i na magazynie

oczekujemy

• nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

• aktualnych badań sanepidarno epidemiologcznych

• dyspozycyjności do pracy wg grafiku: poniedziałek 6:00-12:00, wtorek 7:00-12:00, środa 10:30-12:30, piątek 20:00-24:00