magazynier, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna kudelska+48 697505825
numer referencyjny
/355/11/2019/JK - 61577

opis stanowiska

Studiujesz dziennie i chcesz zarobić na ferie?

Masz za sobą już pierwsze doświadczenie w pracy na magazynie?

Jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku między 9 a 15?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko magazynier

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na okres około 1,5 miesiąca
  • atrakcyjną stawkę godzinową 22 pln brutto
  • dobre warunki pracy w centrum Krakowa
  • praca w wymiarze pół etatu od poniedziałku do piątku między 9 a 15

zadania

  • przyjmowanie i rozładunek towaru
  • rozmieszczanie towaru w magazynie
  • weryfikacja jakościowa i ilościowa towaru
  • kompletacja zamówień w/g: kodu modelu i numeru seryjnego,
  • praca z tzw. "paleciakiem" i ręcznym wózkiem widłowym.

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność i odpowiedzialność