magazynier, legnica

lokalizacja
legnica, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

blanka rutkowska-dobek+48 697 200 244
numer referencyjny
/568/09/2020/KS - 65840

opis stanowiska

Chcesz zdobyć Lub rozwijać doświadczenie w pracy na magazynie, posiadasz uprawnienia z UDT? Nic nie stoi na przeszkodzie, mamy idealną ofertę skrojoną na miarę Twoich możliwości. Aplikuj już dziś, a my skontaktujemy się z Tobą.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta
  • wysokie premie już od pierwszego miesiąca
  • atrakcyjny pakiet benefitów, a w nim: prywatna opieka medyczna, dopłaty do posiłków, karta multisport, pokój relaksu, dofinansowania do wypoczynku
  • rozwój zawodowy

zadania

  • przyjęcie towaru
  • rozładunek
  • załadunek
  • dbanie o utrzymanie porządku na magazynie

oczekujemy

  • dyspozycyjności do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • gotowości do pracy na 3 zmiany
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych pow. 3 m - I WJO z UDT lub II WJO z UDT